Najlepsze rozwiązanie dla Twojej Firmy

Printé

 

baner_printe_800x150_ang

 

Marka Printé pojawiła się na rynku kompatybilnych materiałów eksploatacyjnych w 2005 roku. To znakomity wybór dla tych, którzy cenią sobie doskonałą jakość druku przy zachowaniu niskich kosztów eksploatacji urządzeń. Niezwykle bogaty asortyment wkładów atramentowych i laserowych, folii do faksów, bębnów oraz taśm barwiących, pozwala spełnić oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Najważniejsze dla marki Printé jest ułatwienie życia ludziom zarówno w biurze jak i w zaciszu domowym.  Produkty Printé cechuje unikalna technologia, a rygorystyczne kontrole na każdym etapie produkcji sprawiają, że jesteśmy pewni efektu końcowego. Potwierdza to udzielana dożywotnia gwarancja.

 

logo_iso    

  logo_100gwarancji

Marka gwarantuje prawidłowe działanie produktów przez cały okres ich eksploatacji, aż do całkowitego wyczerpania materiału barwiącego.  Bardzo ważnym aspektem jest bezpieczeństwo użytkowania materiałów Printé w urządzeniach, albowiem materiały te nie naruszają gwarancji producentów urządzeń. W przypadku gdy autoryzowany serwis urządzeń wyda ekspertyzę informującą, iż bezpośrednią przyczyną uszkodzenia było zastosowanie produktu marki Printé urządzenie jest bezpłatnie naprawiane lub wymieniane na nowe.  Szczegóły znajdują się na www.printe.com/printe/Gwarancja

 

Produkty Printé są kompatybilne z większością popularnych urządzeń drukujących, takich producentów jak: Brother, Canon,Epson, HP, Konica Minolta, Kyocera, Lexmark, Oki, Panasonic, Philips, Ricoh, Samsung, Toshiba, Xerox i inni.

 

Bogata oferta Printé obejmuje:  
– wkłady do drukarek atramentowych,
– wkłady do drukarek laserowych,
– tonery do kserokopiarek,
– zestawy do napełniania,
– kasety barwiące do drukarek igłowych,
– folie do faksów,
– bębny światłoczułe.

 

logo_partner_printe

PaperCut MF

 Pełna kontrola nadwydrukiem, kopiami, skanem i faxemPaperCut MF to nowoczesna aplikacja,która pozwoli efektywnie zarządzać flotądrukarek i urządzeń wielofunkcyjnych.  

Czytaj więcej »

Praca

Zatrudnimy pracownika w charakterze technik serwisant i/lub handlowca.
Po szczegóły zapraszamy do kontaktu.